Всім привіт!

Мене звати Фокстер. І я перший український собака-влогер із супер-здібностями. Я знявся в головній ролі в українському сімейному фентезі «Фокстер & Макс». Вам буде складно в це повірити, але я з’явився з намальованого нано-фарбами графіті дванадцятирічного хлопчика Макса — мого найкращого друга. А зараз я веду свій влог на YouTube каналі, де розказую про пригоди зі свого життя, відвідую цікаві події з червоними доріжками та зустрічаюсь з зірками.

Нещодавно гуляв Києвом та побачив, що не в усі заклади пускають собак. Це не справедливо — згодні? От і я так вважаю, тому вирішив влаштувати перевірку!

В кожній кав’ярні чи ресторані я буду звертати увагу не тільки на те, чи дозволяють туди заходити з собаками, але й на атмосферу, інтер’єр та ставлення персоналу до мене. Рекомендовані заклади отримають особливу нагороду «Фоктер Рекомендує». В найкращих, на мою думку, я зніму міні-відео, аби ви змогли оглянути заклад з середини та відчути його атмосферу. Також під час проекту буде запущена інтерактивна карта. На ній я позначу всі рекомендовані заклади, куди ви зможете завітати зі своїм чотирилапим улюбленцем.

Заклади